Değişim & İade                                            

 

Nilshoes.com dan alınan ürünleri size ulaştığı günü takip eden 7 iş gün içerisinde ürünü faturası ile tarafımıza gönderebilir, İstediğiniz başka bir ürün ile değişim yapabilir veya İade edebilirsiniz.

 

Değişim sürecinde yapılan kargo masrafı müşteriye aittir.(Ücreti ödenmeyen kargolar kabul edilmez ve kargonuz size geri döner.)

İade talep edilen ürünlerde 30TL kargo ücreti kesilerek iade yapılabilmektedir

 

Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü Üyelik bölümünden İade Taleplerim bölümünden Yeni Talep Oluştur a tıklayarak başlatabilirsiniz. Açıklama kısmını ürünü neden ve hangi ürün ile değişim yapılmasını istediğinizi belirtiniz. Ürünü orijinal kutusu ile paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte,MNG Kargo 245887464 gönderici kodu ile karşı ödemeli olarak adresimize gönderebilirsiniz. Değişim ürününüz tarafınıza geri geldiğinde toplam kargo tutarı 30TL ödemeniz olacaktır.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?

Etiketi koparılmış ya da hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.  Kullanılmış olmaları halinde iade edilemez. Outlet(indirimli) ürünlerinde iade ve değişim mevcut değildir.

 

Gönderdiğiniz ürün bize ulaştığında ilgili departmanımız tarafından aranarak sizin teyitiniz alındıktan sonra istediğiniz ürün veya iadeniz 7 iş gününde kargoya teslim edilir. 

 

Ayıplı ürün olması halinde ürün birebir aynısı ile değişim sağlanarak kargo ücreti nilshoes.com a aittir.

 

 

Saygılarımızla;

NilShoes Ekibi

 

 

 

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR